Kurumsal

    Mevlana Grup Yapı Malzemeleri İnş.San.Tic.Ltd. Şti. 26 Aralık 1991 tarihinde kurulmuş olup Ankara' nın inşaat malzemeleri satışının göz bebeği olan Ulus - Rüzgarlı Sokak' ta müşterilerine hizmet vermektedir.

    Şirketimiz, kuruluşundan bu yana esnek yönetim anlayışı ve müşteri odaklı çözümleri ile sektörde yeni bir bakış açısının öncüsü olmuştur. Yönetim anlayışının merkez noktasını oluşturan “MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” Mevlana Grup Yapı'nın yatırımlarının da ölçüsüdür.

    Amacımız, aynı zamanda dostlarımız olarak kabul ettiğimiz siz değerli müşterilerimize en iyi kalite ve hizmeti sunmaktır.

    İnşaat malzemeleri sektörünün öncü kuruluşlarının bayiliğini üstlenen Mevlana Grup; Kale Grubu, Çanakkale Seramik, Seramiksan, Yüksel Seramik, VitrA, Bien Seramik, E.C.A., Artema, Creavit, Turkuaz, Adell, Teka, Fankey, Damla, Çelik, Bocchi, Formina, Gold, Orka, Deggora, NSK, Kare, Füme Grup, Martat ve Vela Banyo dahil olmak üzere diğer üstün nitelikli, kaliteli ve sertifikalı ürünlerin tamamının bayilik misyonunu üstlenmektedir.

    Uygun fiyat ve dürüst çalışmayı kendine ilke edinmiş olan şirketimiz, sorun ve taleplerinize en kolay, en doğru ve hızlı çözümler üreterek satış ve satış sonrası hizmetlerde de de sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde çalışmaktadır.